Letné tábory 2018

Letné tábory 2018  v Apollo klube, Súkennícka 4, Bratislava, sála II. poschodie

1.       Tvorivé leto - od 6. do 14 r. od 7.30 do 17.00 hod.
Tvorivé leto -  program zameraný na prácu s rôznymi kreatívnymi  technikami, materiálmi, bude aj výlet za umením do SNG.
Cena:  62 €/124  €● („slovnaftárske dieťa“/ext. účastník ●).

2.    Einsteinovi učenci –  od 6. do 14 r. od 7.30 do 17.00 hod.
Program ako ušitý na mieru pre „einsteinových učencov“ , ktorí budú objavovať nové technológie, , automobily,, ľudské telo, petržalské bunkre......

Cena:  66 €/132  €● („slovnaftárske dieťa“/ext. účastník ●).

Cena zahŕňa: spotrebný materiál, desiatu, obed, olovrant, pitný režim, pomôcky.
Termíny táborov 1 a 2: 2.- 6.7./9. – 13.7./ 23. - 27. 7./30. 7.– 3. 8./13 .– 17.8./20. – 24. 8.2018  = 6 termínov
Program táborov na www.apolloklub.sk

3.    TÁBOR  La Portella  s novým programom –  od 4. do 12 r. od 7.30 do 16.30 hod.

Týždeň plný nielen tanca, ale aj hier, objavovania a tvorenia. Každý deň bude niečím iný, výnimočný. Piráti budú hľadať stratený poklad, stretnutie sa so zaujímavým hosťom, natočí sa tanečný videoklip a ešte oveľa viac. V cene je zahrnutý: obed, pitný režim, olovrant. Rodičia zabezpečujú desiatu, fľašku, pomôcky na kreslenie (pastelky, nožnice, fixky)

Termíny: 9. - 13.7./16. - 20.7./23 . -27.7./30.7  -3.8./6 . -10.8./13. - 17.8./20. - 24.8.2018 = 7 termínov
Cena:  62/125 €* („slovnaftárske dieťa“/ext. účastník *)

Prihlásenie na: maria.vinczeova@slovnaft.sk (tel. č. 0907 879 402) Počet miest obmedzený.   

       

                                       Letný tábor Apolka 2018 - Einsteinovi učenci

Pondelok

07:45 – 08:30

Príchod detí do Apollo klubu

08:30 – 09:30

Zoznámenie sa s programom a hry na zoznámenie

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Tvorivá dielňa FabLab – otvorená platforma pre dizajnérov, vývojárov, umelcov, študentov a širokú verejnosť. Ponúka priestor pre zoznámenie sa s prácou a technológiami digitálnej výroby 21. storočia (3D tlač, vyrezávací ploter, laserový vyrezávač)

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 15:30

Zábava s VEDA NÁS BAVÍ – DNA

16:30 – 16:00

Olovrant

16:00 – 16:30

Športové hry na ihrisku

16:30 – 17:00

Príchod rodičov do Apollo klubu

 

Utorok

07:45 – 08:30

Príchod detí do Apollo klubu

08:30 – 09:30

Zoznámenie sa s denným programom, hry a aktivity

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 11:30

Zábava s VEDA NÁS BAVÍ – Tráviaca sústava

11:30 – 12:00

Presun späť na Kramáre

12:00 – 13:30

Obed

13:30 – 16:00

Zábava s VEDA NÁS BAVÍ – Automobil

16:00 – 16:30

Olovrant

16:30 – 17:00

Príchod rodičov do Apollo klubu

 

Streda

07:45 – 08:30

Príchod detí k detskému ihrisku za nákupným centrom Aupark

08:30 – 09:30

Presun do petržalských bunkrov

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Petržalské bunkre, aktivity a hry v prírode

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 16:00

Historická lukostreľba – lukostrelci predvedú svoje umenie a deti si ho budú môct spolu s nimi vyskúšať

16:00 – 16:30

Presun naspäť ku Auparku

16:30 – 17:00

Príchod rodičov na úplny koniec Kopčianskej ulice v Petržalke (pri informatívnej smerovej značke Bratislava)

 

Štvrtok

07:30 – 07:50

Príchod detí na hlavnú železničnú stanicu v Bratislave. Odchod vlaku je o 7.53 hod.

08:00 – 10:00

Presun do Hurbanova a priebežne desiata

10:00 – 12:30

Program v planetáriu Hurbanovo – prehliadka múzea planetária, historickej budovy

12:30 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 15:00

Prehliadka hurbanovského parku

15:00 – 16:30

Presun do Bratislavy, priebežne olovrant

16:30 – 17:00

Príchod rodičov na hlavnú železničnú stanicu v Bratislave

 

Piatok

07:45 – 08:30

Príchod detí do Apollo klubu

08:30 – 09:30

Presun a zoznámenie sa s denným programom, hry a aktivity

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Vodárenské múzeum – spoločne poodhalíme tajomstvá z ríše vody, zistíme odkiaľ prichádza voda, ktorú pijeme a čo sa s ňou deje pred tým, ako ju použitú vrátime nazad do prírody

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 16:00

Zábava s VEDA NÁS BAVÍ – Čistička vody

16:00 – 16:30

Olovrant

16:30 – 17:00

Príchod rodičov do Apollo klubu

 

 

Program – zmena Tvorivý.

Pondelok

07:30 – 08:30

Príchod detí

08:30 – 09:30

Ranná rozcvička a oboznámenie detí s táborom

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Výroba bodovacích tabuliek

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 15:30

Maľba na sklo – výzdoba vázičiek

 15:30 – 16:00

Olovrant

16:00 – 16:30

Zábavná hra Bingo, vyhodnotenie dňa

16:30 – 17:00

Presun detí na ihrisko- športové hry, príchod rodičov

Utorok

07:30 – 08:30

Príchod detí

08:30 – 09:00

Ranná rozcvička, pohybová hra Stoličkový tanec

09:00 – 09:30

Hudobný kvíz

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Výlet za umením do Slovenskej národnej galérie 

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 15:30

Vyrobíme si uvítaciu tabuľku na dvere detskej izby 

15:30 – 16:00

Olovrant

16:00  – 16:15

Pohybová hra Sochy

16:15 – 16:30

Vyhodnotenie dňa

16:30 – 17:00

Presun detí na ihrisko- športové hry, príchod rodičov

Streda

07:30 – 08:30

Príchod detí

08:30 – 09:30

Ranná rozcvička, pohybová hra Ovocný kôš

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Kamienkové maľovanie – nazbierame a pomaľujeme kamienky

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 15:30

Maľovanie na sadrové odliatky

15:30 – 16:00

Olovrant

16:00  – 16:15

Pohybová hra Elektrina

16:15 – 16:30

Vyhodnotenie dňa

16:30 – 17:00

Presun detí na ihrisko- športové hry, príchod rodičov

 

 

 

Štvrtok

07:30 – 08:30

Príchod detí

08:30 – 09:00

Ranná rozcvička, zábavná hra Štrkáč

09:00 – 09:30

Kvíz o Bratislave

09:30 – 10:00

Desiata

10:00 – 12:00

Maľovanie, kreslenie- Moja vymyslená planéta

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:00 – 14:00

Prezentácia projektov o planétach

14:00 – 15:30

Tvorenie z krepového papiera

15:30 – 16:00

Olovrant

16:00  – 16:15

Pohybová hra Molekuly

16:15 – 16:30

Vyhodnotenie dňa

16:30 – 17:00

Presun detí na ihrisko- športové hry, príchod rodičov

Piatok

07:30 – 08:30

 Príchod detí

08:30 – 09:30

 Ranná rozcvička, pohybová hra Sochy

09:30 – 10:00

 Desiata

10:00 – 12:00

 Výroba záložiek do kníh

12:00 – 13:30

Obed a oddych

13:30 – 15:30

 Hudobný kvíz, Bingo, Bratislava kvíz

15:30 – 16:00

 Olovrant

16:00 – 16:30

 Vyhodnotenie tábora, odovzdanie certifikátov

16:30 – 17:00

 Prezentácia celotýždňovej práce rodičom