Tanečná ponuka 2019

1.TRIBAL FUSION BELLYDANCE pre začiatočníčky – 3 mesač. kurz. Tribal fusion je moderná forma brušného tanca, ktorá sa vyvinula spojením kabaretného brušného tanca a American Tribal Style .Tanec obsahuje prvky z brušného tanca ako aj prvky z urbánnych tanečných štýlov ako Hip Hop, Popping a Locking, ale aj pohybové princípy z tradičných tanečných foriem ako Flamenco, Odissi, Kathak a iné folklórne a klasické tanečné štýly z krajín Blízkeho Východu, Severnej Afriky, Centrálnej Ázie a Indie.

Na kurze sa naučíte správnej technike brušného tanca, zdokonalíte si  ladnosť svojich pohybov, vyzdvihnete svoje krivky, docieľte ženskú grandióznosť.

Na tréning si prineste:

·         Pohodlné oblečenie  (legíny,tričko), tancuje sa naboso. Pre zvýraznenie bokov si môžete priniesť šatku alebo opasok + blok na písanie poznámok.

Kedy: od 9.1.do 27.3.19 od 17.30 do 18.30 hod. (stredy, 12 x)

2. ODISSI klasický indický tanec pre začiatočníčky – 3 mesačný kurz

Na kurze sa naučíte umeniu tradičného chrámového tanca v štýle Odissi, ktorý     v sebe snúbi ženskú krásu a potešenie z výrazovo bohatého a dynamického pohybu, s harmóniou vnútornej stability a láskyplnej oddanosti.
 

Na tréning si prineste:

  • Odissi má špecifický dresscode – vhodné sú legíny siahajúce po členky a tunika, ktorá zakrýva boky a zadok.  + blok na písanie poznámok.

 

Kedy: od 8.1. do 26.3.19 od 18.00 do 19.00 hod. (utorky, 12 x)
 

Cena kurzov 1 a 2:

71 € „slovnaftár“, dcérska spoločnosť

79 € ostatní

 

Kde: Apollo klub, Súkennícka 4, sála II. p.

Nahlásenie: maria.vinczeova@slovnaft.sk  (0907 879 402). Počet miest obmedzený.

 

Vítaní  sú  záujemcovia nie len z radov zamestnancov, ale aj rodinní  príslušníci aj „neslovnaftári“.

Na stiahnutie: